MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7596088
*
nr 759 6088
MIRROR
gilt, height: 172,
förgylld, höjd: 172
Estimate:
800
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday May 21 2012
at 19:40:52
- Bid history
Time
Bidder
Bid
20/5 10:11:49
1
500 kr
20/5 11:32:27
2
350 kr
21/5 17:01:33
3
500 kr
21/5 17:07:44
4
550 kr
21/5 17:47:55
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
nr 759 6088
MIRROR
gilt, height: 172,
förgylld, höjd: 172
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday May 21 2012 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 20/5 10:11:49 | 1 | 500 kr |
| 20/5 11:32:27 | 2 | 350 kr |
| 21/5 17:01:33 | 3 | 500 kr |
| 21/5 17:07:44 | 4 | 550 kr |
| 21/5 17:47:55 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



